Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne "Artystyczne Inspiracje" to zajęcia, które wprowadzają dzieci w świat sztuki, rozwijają ich kreatywność i praktyczne umiejętności manualne.
"Artystyczne Inspiracje" to zaproszenie do wspólnego robienia SZTUKI, do podpatrywania jak tę sztukę robili Wielcy Artyści i ich naśladowania. Albo nawet poprawiania. Do śmiałych eksperymentów z formą, techniką, kolorami. Do poznawania świata sztuki wzrokiem, węchem, dotykiem, słuchem, a czasem i smakiem. Do nauki dziwnych-mądrych słów, które przez powiązanie z kreatywną zabawą same wchodzą do głowy. Do wszechstronnego rozwoju poprzez malowanie, rysowanie, cięcie, darcie i klejenie. Autorski program zajęć, przygotowany przez Agnieszkę Sieńkowską, realizowany jest od kilku lat na warsztatach Pracowni Artystycznej Makowe Pole, odbywających się stale w Wyszkowie w Przystanku Twórczej Edukacji.