Header

Facebook YouTube

 

Sport

Sport

 

 

Painting

Painting

 

 

Toys

Toys

 

 

Books

Books

 

Wersja językowa

Polish English Spanish

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Galeria

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Welcome to the School Website

WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH - PGE NARODOWY

pgeW dniu  22 lutego 2018 r. uczniowie z klas pierwszych wybrali się na wycieczkę autokarową do Warszawy w celu zwiedzenia Międzynarodowej Wystawy Budowli z Klocków Lego oraz zwiedzania Stadionu Narodowego PGE. 

Wiele emocji dostarczyła naszym uczniom Wystawa Budowli z Klocków Lego pod hasłem „Inwazja gigantów”. Zobaczyliśmy  tam największe i najpiękniejsze budowle z klocków lego z całej Europy. Mogliśmy znaleźć się aż w 12 strefach tematycznych, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ogromne wrażenie zrobiła na uczniach m.in. architektura świata, aleja gwiazd sportu, human body , figury super bohaterów a także figury z kultowych bajek.  

Następnie przyszedł czas na zwiedzanie PGE Narodowego. Podczas spaceru trasą „Poczuj się jak VIP” przekonaliśmy się że Stadion Narodowy  to nie tylko dom piłkarskiej reprezentacji Polski. To także jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc świata, w których na żywo można uczestniczyć w wielkich sportowych i rozrywkowych wydarzeniach.  Trasa zwiedzania obejmowała strefę kibica, ekskluzywną lożę „kryształową”, salę konferencyjną oraz szatnię piłkarską, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski. Oba punkty wycieczki dostarczyły nam wiele  wrażeń i pozytywnych emocji. PGE Narodowy nie ma już dla nas żadnych tajemnic!

| Zapraszamy do fotogalerii | 

 

Gościmy

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

03389281
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2427
1961
9195
3358580
82951
171143
3389281

Your IP: 54.198.23.251
Server Time: 2018-09-19 21:19:59

Video

 
Joomla Templates by Joomla-Monster.com