Header

Facebook YouTube

 

Sport

Sport

 

 

Painting

Painting

 

 

Toys

Toys

 

 

Books

Books

 

Wersja językowa

Polish English Spanish

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Galeria

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Welcome to the School Website

SZKOLNE ELIMINACJE DO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „Warszawska Syrenka”

w syrenkaW piątek 2  marca 2018 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Do etapu szkolnego zgłosili się uczniowie klas III i klasy IV.

Celem konkursu było: rozwijanie zdolności recytatorskich uczniów, rozwijanie umiejętności poprawnej wymowy, właściwej modulacji głosu, jego siły, pobudzanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły, ale także doskonalenie umiejętności autoprezentacji.

Występom dzieci, które były doskonale przygotowane, zarówno pod względem pamięciowym, jak i improwizacyjnym, przyglądało się czujnie szacowne Jury w składzie: pani Katarzyna Ciemerych- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pani Dominika Szewczyk- nauczyciel języka polskiego oraz Pani Dyrektor Urszula Nowak - Martyna. Każde z dzieci oceniano pod kątem interpretatorskim, stopnia trudności wybranego materiału oraz zdolności pamięciowych.

Po obradach Komisja Konkursowa wyłoniła pierwsze miejsca: w I kategorii: Amelia Brejnak z wierszem „Brudas” J. Brzechwy, w II kategorii wiekowej Dorota Blicharz z wierszem „Mały traktat o wierszu” U. Kozioł. Pozostałe osoby biorące udział w konkursie otrzymały dyplom wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy szkolnych eliminacji będą reprezentować naszą szkołę w etapie Gminnym w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Wyszkowie w dniu 15 marca 2018 r. Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i wkładu włożonego w naukę pięknych wierszy.

| Fotogaleria |

 

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

03889142
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
662
4511
5173
3862201
50080
145864
3889142

Your IP: 54.221.147.93
Server Time: 2018-12-17 03:06:47

Video

 
Joomla Templates by Joomla-Monster.com