Konkurs Poezji Patriotycznej

skpp8 marca w I Językowej Szkole Podstawowej „Language” odbył się Konkurs Poezji Patriotycznej. Celem konkursu było zachęcenie do promowania wśród uczniów treści o tematyce patriotycznej oraz do kształtowania poczucia silnej więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym narodem, z jego historią, tradycją i wartościami. Do konkursu zgłosiło się 5 uczniów z klas trzecich i klasy czwartej. Wszyscy uczniowie zachwycili komisję konkursową ekspresją wypowiedzi oraz zaangażowaniem emocjonalnym i pomysłowością interpretacji. Komisja konkursowa,biorąc pod uwagę: dobór i rozumienie tekstu, pomysłowość interpretacji, poprawność i ekspresję wypowiedzi, dykcję, a także ogólny wyraz artystyczny, przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Inga Prażuch

II miejsce- Magdalena Szczytowska

Tytuł wyróżnienia  został przyznany dla: Amelii Brejnak, Nikoli Dębskiej oraz Wiktorii Parys. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Uczestnikom Konkursu serdecznie dziękujemy, a laureatom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Your IP: 54.80.198.173
Server Time: 2018-06-25 06:24:38