Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023

„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy.”
Tą piosenką zaśpiewaną przez uczennicę klasy 8a Danutę Wachowską tegoroczni absolwenci pożegnali w czwartek, 23 czerwca 2023 r. naszą szkołę.
Pierwszym etapem uroczystości był Polonez w wykonaniu ósmych klas. Następnie klasa trzecia wprowadziła nas w doskonały nastrój swoim talentem artystycznym. Nie obyło się bez łez i wzruszenia.
Pan dyrektor Dariusz Glinka przekazał słowa od pani Urszuli Nowak-Martyna skierowane do absolwentów I JSP w Wyszkowie, w których życzyła, aby z godnością szli przez życie, bo w nich jest siła i odwaga by odnosić sukcesy te mniejsze i te większe.
Na uroczystości pani dyrektor Anna Zimny wręczyła nagrody, dyplomy dla najlepszych w nauce, najbardziej zaangażowanych uczniów, za udział w konkursach i podziękowania dla rodziców. Gratulacjom i podziękowaniom nie było końca. Swoje podziękowania ósmoklasiści skierowali do dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli, rodziców, za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg i drogowskazów, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Nie zapomnieli o pracownikach obsługi, żegnali się z kolegami, przyjaciółmi bo każdy koniec to początek czegoś nowego.
Nasi kochani absolwenci nie bójcie się marzyć, próbujcie różnych rzeczy, doświadczajcie i szukajcie swojej drogi, nie przejmujcie się napotkanymi trudnościami.
Wy drodzy rodzice po prostu wspierajcie swoje dzieci, stawajcie za nimi murem ale i też wymagajcie.
Życzymy wszystkim uczniom, zarówno tym, którzy nadal pozostają w naszej szkole, jak również absolwentom wspaniałych wakacji, pełnych pozytywnych wrażeń, uśmiechu i radości. Nareszcie wakacjeee jupiiii
Do zobaczenia we wrześniu!

119618

Your IP: 3.15.10.137