Dzień Seniora

14 listopada 2023 roku obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Seniora. Wolontariusze naszej szkoły udali się do Dom Dziennego Pobytu „Senior" w Wyszkowie , gdzie zaprezentowali  humorystyczne przestawienie pt "Spotkanie seniorów przy herbatce". Wręczyli zebrane herbaty i kartki z życzeniami. Czas spędzony z seniorami był niezwykle miły i wesoły. Pan Roman Szymanik zachwycił nas swoją recytacją opowiadania Adama Mickiewicza pt "Reduta Ordona". Mieszkańcy byli bardzo wzruszeni, że tak młode pokolenie pamięta o nich. Dziękujemy za ofiarowane batony dla naszych uczniów. Będzie jeszcze okazja do spotkania się z seniorami już niebawem, ale to mała niespodzianka. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za aktywny udział w akcji, a seniorom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia.
Drodzy seniorzy! Życzymy, abyście zawsze byli otaczani życzliwością, byście mogli dbać o siebie i rozwijać swoje pasje. Życzymy zdrowia, pomyślności i umiejętności radowania się każdą chwilą. Wszystkiego najlepszego!

119618

Your IP: 3.135.183.1