Bal karnawałowy 2018

balKarnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W środę 7 lutego 2018r. odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów I JSP - bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci odśpiewywały tegoroczne muzyczne hity takie, jak ,,Tamta dziewczyna’’, czy ,,Miłość w Zakopanem’’. Rozrywkę uczestnikom balu serwował pan Łukasz, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie. Oczywiście nie mogło zabraknąć konkursów i zabaw z odrobiną zdrowej rywalizacji. Ogromnym zainteresowaniem podczas balu cieszyła się Foto-budka, w której każdy mógł wykonać na pamiątkę karnawałową fotografię.  Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było bawić się ponownie. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole! Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za aktywny udział, Panu Łukaszowi za dawkę znakomitej muzyki oraz „Foto- budce Star” za upamiętnienie tych radosnych chwil!

1969

Your IP: 13.59.236.219