PIKNIK RODZINNY „START PO ZDROWIE”

dr10 czerwca 2018 w I Językowej Szkole Podstawowej „Language” oraz w Przedszkolu i Żłobku Nasze Bambino odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Start po zdrowie”. Wszyscy goście zostali serdecznie powitani przez Dyrektora Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Wyszkowie Dariusza Glinkę oraz Panią Dyrektor I Językowej Szkoły Podstawowej „Language” Urszulę Nowak - Martynę. Punktem otwierającym niecodzienną imprezę było przedstawienie  w języku angielskim pt. „The picnic in the garden” w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej. Po bardzo interesującej, kolorowej inscenizacji nadszedł czas na pełny energii pokaz zumby. Ogromne wrażenie na wszystkich naszych  gościach zrobił pokaz talentów, podczas którego dzieci miały szansę zaprezentować swoje umiejętności  w różnych dziedzinach takich jak taniec, śpiew, recytacja czy gra na instrumencie. Kolejnym punktem imprezy był konkurs na „Najładniejszą wiosenną kanapkę” podczas którego uczestnicy mogli wykazać się pomysłowością i inwencją twórczą. Następnie nadszedł czas na swobodną zabawę w miłej rodzinnej atmosferze. Na uczestników imprezy czekał też zdrowy kącik gastronomiczny, stoisko dietetyka (pomiar BMI, pomiar ciśnienia), rozgrywki sportowe, stoisko artystyczne z filcowaniem, kącik fryzjerski, malowanie buzi. Nie zabrakło również loterii fantowej, z której dochód przeznaczony jest jak zawsze na szczytny cel. W tym roku pieniążki zebrane w ramach loterii fantowej zostaną przekazane na konto fundacji pomagającej Adasiowi Wernio, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną PKAN-NBIA.

Piknik udał się nadzwyczajnie dzięki wielu atrakcjom, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie, jak również z powodu pięknej, prawdziwie wakacyjnej pogody.Za wyczarowanie niezwykłych fryzur i wspaniałe makijaże dziecięce dziękujemy uczennicom klas fryzjerskich I Technikum Poligraficzno- Usługowego w Wyszkowie oraz uczniom klas pedagogicznych IV Liceum Ogólnokształcącego. Za uwiecznianie imprezy dziękujemy Fotobudce „STAR”. Dziękujemy Panu Arturowi Kuzioła za oprawę muzyczną  podczas imprezy. Z całego serca dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie  Pikniku Rodzinnego!

Your IP: 3.12.34.178
Server Time: 2024-04-19 18:27:05