DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

dnW dniu 12 października w I JSP odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas II A, II B oraz klasy III przygotowali występ artystyczny. Były wiersze, piosenki i humorystyczne scenki przedstawiające szkolną rzeczywistość. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Również w tym dniu odbyło się zaprzysiężenie nowo wybranych członków Rady Samorządu Uczniowskiego. Najpierw dokonano prezentacji składu Rady SU:

Jagoda Zając– przewodnicząca SU

Magdalena Szczytowska– wiceprzewodnicząca SU

Maksymilian Rzucidło – sekretarz SU

Po ogłoszeniu wyników odbyło się uroczyste ślubowanie. Nowo zaprzysiężeni członkowie po powtórzeniu słów przysięgi,  za opiekunem SU Panią Aleksandrą Rudnicką, odebrali z rąk Pani Dyrektor akty ślubowania. Na zakończenie Akademii głos zabrał Pan Dyrektor Dariusz Glinka oraz Pani Dyrektor Urszula Nowak - Martyna, którzy mówili o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowali za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyli wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Your IP: 3.22.61.246
Server Time: 2024-04-19 15:10:51