"Bezpieczeństwo uczniów, przemoc i agresja występująca w środowisku szkolnym oraz Internecie i jej konsekwencje prawne” to temat spotkania, które miało miejsce 8 listopada 2023 r. w naszej szkole.
Celem wizyty było przeprowadzenie rozmów z uczniami na temat rodzajów przemocy i agresji występujących w środowisku szkolnym oraz Internecie i jej konsekwencji prawnych.
Uczniowie zostali  poinformowani  co to jest demoralizacja, czym jest czyn karalny, co grozi młodemu człowiekowi, który nie potrafi dostosować swojego zachowania do obowiązujących norm i zasad, a   także o konsekwencjach hejtu. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali słów policjanta, a następnie zadawali pytania, na które funkcjonariusz udzielał wyczerpujących odpowiedzi.
Serdecznie dziękujemy sierżant sztabowej Ilonie Puścian z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

119618

Your IP: 13.59.100.42