Nie bądźmy mistrzami biernego siedzenia!

Warto chodzić, więc  uczniowie klas VII poszli na spotkanie z mistrzem. Czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy spotkał się z uczniami i nauczycielami w Szkole Podstawowej nr 1 w Wyszkowie. Pewnie niewiele osób wie, że zanim Robert Korzeniowski sięgał po laury na światowych arenach, był  dwukrotnym olimpijczykiem w szkole podstawowej z języka polskiego i historii. Na dodatek w czasie studiów wygrał olimpiadę z języka rosyjskiego. Gorąco zachęcał uczniów do nauki i mówił, że trzeba pogodzić sport i naukę, a ciężką  pracą można osiągnąć sukces. Wzbudził ducha sportowej walki i rywalizacji fairplay wśród młodzieży. Zachęcał do rozwijania umiejętności i talentów nie tylko na arenie sportowej, ale także poza nią.

"Niemożliwe nie istnieje" - hasło, które kilkukrotnie podkreślił olimpijczyk warto zapamiętać!

Your IP: 3.138.124.40
Server Time: 2024-04-27 19:04:04