Tydzień Bezpieczeństwa
W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa uczniowie naszej szkoły włączyli się w działania promujące bezpieczne zachowania w różnych sytuacjach życia codziennego. Jednym z zadań było przygotowanie plakatów poświęconych tematyce bezpieczeństwa.
Prace uczniów poruszały zagadnienia związane z bezpieczeństwem w domu, szkole, na drodze, w Internecie, podczas wypoczynku i przypomniały wszystkim, jak ważne jest dbanie o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych.