Tydzień Bezpieczeństwa

W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa uczniowie naszej szkoły włączyli się w działania promujące bezpieczne zachowania w różnych sytuacjach życia codziennego. Jednym z zadań było przygotowanie plakatów poświęconych tematyce bezpieczeństwa.
Prace uczniów poruszały zagadnienia związane z bezpieczeństwem w domu, szkole, na drodze, w Internecie, podczas wypoczynku i przypomniały wszystkim, jak ważne jest dbanie o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych.

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 06.jpg

07.jpg 08.jpg 09.jpg

10.jpg 11.jpg 12.jpg