ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „UROKI ZIMY”

k plastycznyW dniu 26 lutego w I Językowej Szkole Podstawowej „Language” odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. „Uroki zimy”.  Ze względu na to, że do konkursu wpłynęło wiele przepięknych, oryginalnych i kolorowych prac, Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Jury brało pod uwagę pomysł, samodzielność, różnorodność technik i materiałów wykorzystanych w pracy. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Komisja zdecydowała się wyróżnić następujące prace:

I miejsce- Inga Prażuch (klasa Ib)

II miejsce- Bartłomiej Pudlis (klasa II)

III miejsce -  Amelia Brejnak (klasa Ia)

wyróżnienie – Jakub Wyrzykowski ( klasa Ia)

Pani Dyrektor Barbara Skalik podczas uroczystego apelu wręczyła wszystkim  laureatom konkursu nagrody rzeczowe, zaś wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy. Informujemy, że wszystkie prace podziwiać można na korytarzu szkolnym. Wszystkim uczniom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w Konkursie Plastycznym.