ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

slubowanie

W czwartek (03.11.2016) w I Językowej Szkoły Podstawowej „Language” w Wyszkowie miała miejsce uroczystość pasowania na ucznia. Ślubowanie jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia. To właśnie w szkole rozpoczynamy spacer przez życie - jak głosiło motto uroczystości.

Pierwszoklasiści ubrani w odświętne stroje oczekiwali niecierpliwie na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Zanim jednak on nastąpił uczniowie zaprezentowali przed rodzicami i całą społecznością szkolną część artystyczną. Dzięki wiedzy, którą dzieci zaprezentowały mogły zostać pasowane na uczniów klasy pierwszej. Wychowawczyni klasy pierwszej, Pani Magda Rachubka, przekazała Pani Dyrektor Urszuli Nowak-Martyna ołówek, którym uczniowie zostali pasowani na prawdziwych pierwszoklasistów i tym samym zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej. Pierwszoklasiści przygotowali dla rodziców i zebranych gości niespodziankę. Pod kierownictwem Pani Grażyny Bieniawskiej, uczniowie zaprosili wszystkich na lekcje języków obcych. Po części artystycznej uczniowie otrzymali upominki przygotowane przez Panią Dyrektor oraz przez Radę Klasową Rodziców. Następnie pierwszoklasiści wraz z rodzicami uczestniczyli w słodkim poczęstunku. Na pewno ten dzień był dla nich miły i pełen niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości. Podziękowania kierujemy również do uczniów z klasy pedagogicznej IV LO w Wyszkowie prowadzonego przez ZDZ CK w Wyszkowie, Jonasza Kosowskiego oraz Dagmary i Darii Zając.